Proč rozjet e-shop na WooCommerce?

WooCommerce je open source plugin pro elektronické obchodování ve WordPressu, který umožňuje snadno vytvořit internetový obchod a začít prodávat produkty. Jedná se o nejoblíbenější platformu pro elektronické obchodování na světě, kterou používají miliony lidí k provozování svých internetových obchodů.

Existuje několik důvodů, proč je WooCommerce skvělou volbou pro vytvoření internetového obchodu. V tomto článku najdete jen některé z hlavních výhod:

1. Snadno se používá: Nastavení internetového obchodu pomocí WooCommerce je jednoduché a intuitivní. Díky jeho rozhraní drag and drop můžete snadno přidávat produkty, nastavovat platební metody, spravovat objednávky a přizpůsobovat vzhled obchodu.

2. Je vysoce přizpůsobitelný: S WooCommerce můžete svůj obchod přizpůsobit pomocí tisíců bezplatných i placených motivů a rozšíření. Díky tomu si můžete vytvořit jedinečný e-shop, který bude přizpůsoben potřebám vašeho podnikání.

Využijete-li prémiové WooCommerce pluginy, snadno e-shop doplníte o další skvělé (a často i nezbytné) funkce.

Za zmínku stojí například plugin WooCommerce Zásilkovna pro rozšíření standardní nabídky možností dopravy o síť odběrných míst společnosti Zásilkovna.

Mezi další užitečné pluginy paří také WooCommerce iDoklad a Fakturoid pro napojení na fakturační aplikace.

A nezapomeňte ani na WooCommerce GoPay a Comgate - pluginy oblíbených platebních bran. Společně s výše uvedenými jsou k mání na stránkách Toret.cz. 

3. Je bezpečný a spolehlivý: WooCommerce je vytvořen s ohledem na bezpečnost a je pravidelně aktualizován, aby byl váš obchod v bezpečí. Má také vestavěné funkce na ochranu dat a platebních informací vašich zákazníků.

4. Je škálovatelný: WooCommerce si snadno poradí s velkým počtem produktů a zákazníků. Lze jej také snadno škálovat nahoru nebo dolů v závislosti na velikosti vašeho obchodu.

5. Je cenově dostupný: WooCommerce je ke stažení a používání zdarma. Díky tomu je skvělou volbou pro podniky všech velikostí, od malých začínajících firem až po velké podniky.

Celkově je WooCommerce skvělou volbou pro vytvoření internetového obchodu. Snadno se používá, je vysoce přizpůsobitelný, bezpečný, spolehlivý, škálovatelný a cenově dostupný. Pokud hledáte platformu pro elektronické obchodování, WooCommerce rozhodně stojí za zvážení.

Publikováno: 16. 11. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Barbora Součková